Шипрові аромати: благородство і екзотика

Шипрові аромати: благородство і екзотика - фото

Дощовою осінню і морозною зимою не вистачає теплого сонця, зелені рослин та співу птахів. Для того, щоб відчуттями повернуться в цей період, придбайте шипрові духи. Хоча деякі з них, все ж, можна наносити і навесні. Такі аромати загортають своїм теплом в холодну пору і зігрівають запахами, що нагадують сосновий бір і лісові трави.

 

Назва категорії пішла від назви острова Кіпр ( «Chypre» на французькому), де росте унікальний дубовий мох, який і був головним інгредієнтом в перших шипрових парфумах. В сучасних шипрових ароматах в якості головного акценту використовують синтетичні аналоги середземноморського дубового моху, інші види мохів або велика кількість пачулі. У будь-якому випадку, нинішні інтерпретації кіпрових запахів є більш прогресивними.

 

Важливою перевагою духів цього сегмента є те, що вони будуть доречні і на діловій зустрічі, і на романтичному побаченні, і на теплу зустріч з друзями. Адже запахи лісу, якими володіють парфуми шипрової категорії, подобаються всім. А легкі нотки цитруса, як правило, досить ненав'язливі. Ці два фактори і роблять таку еклектичну категорію, мабуть, самою універсальною з усіх.

 

Вдала еклектичність

 

Шипрові аромати - це несподіване поєднання тонких цитрусових відтінків і глибокої головною ноти моху. Таке незвичайне злиття запахів закохує в себе своєю ненав'язливою екзотичністю і благородством. Еклектика - це завжди ризик, тим більше в парфумерії. Але у випадку з шипровою категорією, цей ризик абсолютно виправдав себе, така  категорія парфумів підійде і для чоловіків, і для жінок. Також є цікаві варіанти унісекс. Наприклад, Tiziana Terenzi Kirke - вибір сміливих, впевнених і рішучих людей, які не бояться заявити про себе і відстоювати свою позицію.

 

Tiziana Terenzi Kirke стаття - фото

 

Шипрові аромати для жінок захоплюють своєю унікальністю. Духи від Chanel Сoco Mademoiselle відмінно підійдуть тонким і романтичним натурам, які притягують погляд розкішним зовнішнім виглядом і витонченістю манер.

 

Chanel Coco Mademoiselle стаття - фото

 

Аромат від Giorgio Armani Si Eau de Parfum купують свиду тендітні дівчата, але зі сталевим стрижнем всередині. Власницям цього парфуму не страшні ніякі перешкоди на шляху до їх цілям, вони впевнені в собі і вражають своєю цілеспрямованістю і наполегливістю. Але так само, вони дуже привабливі і спокусливі. До речі, «Si Eau de Parfum» є одним з кращих шипрових ароматів для жінок.

 

Giorgio Armani Si Eau De Parfum стаття - фото

 

Вибір справжніх чоловіків

 

Дуже цікавими і незвичайними насправді є і шипрові аромати для чоловіків. Парфуми від Chanel Egoiste Platinum приваблює своєю строгістю і сексуальністю. Чоловік з таким запахом може бути впевнений, що ніколи не буде обділений увагою протилежної статі. Володар «Egoiste Platinum» дуже стриманий в своїх манерах і емоціях, але всередині нього великий вулкан пристрастей.

 

Chanel Egoiste Platinum стаття - фото  

 

Ще один чоловічий парфум, який не повинен залишитися непоміченим, - Creed Aventus. Упевнені в собі чоловіки, які люблять бути оригінальними і в зовнішньому вигляді, і у виборі одеколону, і в своїх вчинках. «Aventus» дуже точно підкреслює неординарність особистості і творчий підхід до всього.

 

Creed Aventus стаття - фото

 

Підкресліть свою неповторність!

 

Духи з шипровими акцентами вражають своїм різноманіттям, але все-таки є у них одна спільна риса: вони сміливі і наполегливі. Такі аромати вибирають люди, які не бояться заявити про себе, навіть якщо вони одні проти натовпу.

 

Якщо ви не хочете бути як всі, маєте непереборне бажання додати яскравих фарб у свій образ і урізноманітнити своє життя якимись непересічними подіями та емоціями, то робіть ставку на шипровим категорію духів і ви точно виграєте. Тут немає тих, хто програв, тільки переможці!

 

Читайте на Parfum City: "Шкіряний акцент - аромат якості. Повернемося до витоків"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!