Стійкі парфуми: секрети і особливості вибору

Стійкі парфуми: секрети і особливості вибору - фото

Коли ми купуємо новий аромат, звичайно ж, нам хочеться чути його якомога довше і, щоб всі навколишні його чули, і насолоджувалися разом з нами. Проте, стійкість парфумів зовсім не залежить від їх вартості або бренду, критеріїв цієї характеристики будь-якого аромату досить багато. Для того, щоб ви могли самостійно вирішити цю проблему з тим, як вибрати стійкі парфуми, ми зібрали для вас деякі рекомендації і правила.

 

Головний критерій стійкості аромату

 

Дуже важливо розуміти, що на те, як довго від вас буде чутно запах тієї чи іншої композиції, і наскільки сильним він буде, в першу чергу залежить від концентрації аромату. Традиційно поділяють три основні концентрації парфумованих композицій:

 

  • Духи. Цей вид по праву вважається найбільш концентрованим і стійким. Все завдяки тому, що в складі духів ароматичні речовини присутні на 20-30% з 100. Саме в парфумах яскраво виражені базові ноти, які відповідають за насичене звучання шлейфу.

 

  • Парфумована вода. Цей вид ароматів йде другим за силою і концентрацією, а точніше 12-20% запашних речовин. Парфумована вода трохи легше духів, але теж вельми стійка. Адже з нею добре розкриваються ноти "серця" і базові ноти.

 

  • Туалетна вода. Її складно назвати дуже стійкими духами тому, що зміст ароматичних компонентів в цьому виді близько 8-10%. У туалетній воді найбільш сильно розкриваються верхні ноти, а отже шлейф у такого аромату не дуже сильний.

 

Виходячи з розмежувань за змістом аромазособів, щоб ваша композиція була стійкою і "сильною" найкраще вибирати духи або парфумовану воду. Тоді не доведеться постійно оновлювати аромат протягом дня.

 

Chanel №5 стаття - фото

 

Що ще може впливати на стійкість парфумерії

 

Крім концентрації ароматів на таку важливу характеристику як стійкість можуть впливати безпосередньо склад. Вірніше конкретні компоненти, які включені в піраміду.

 

Так, ноти які відносяться до груп шипрових, деревних і мускусних експерти називають найбільш насиченими і тими, які можуть триматися на шкірі набагато довше інших нот. Зрозуміло не тільки такі акорди можна вибирати, далеко не всім до душі такі композиції. Наприклад, з групи цитрусових досить стійкою в парфумах є нота бергамота. А серед квітів довше і сильніше за всіх звучать лаванда і троянда.

 

У свою чергу акорди, наприклад, жасмину, фіалки, полуниці, персика, флердоранжа і ірису навпаки випаровуються швидше за все. Тому аромати, в яких домінують саме вони, краще розбавляти нотами з першого списку. Тоді обраний вами парфум буде радувати вас трохи довше за часом.  

 

ТОП найстійкіших і шлейфових жіночих ароматів

 

Poeme от Lancome

 

Ліричний характер назви цього аромату від французького бренду підкреслила не тільки рекламна кампанія, яка була запущена до моменту його виходу, але і сама ароматична композиція. Достаток квіткових нот, цитрусів і підкріплення у вигляді кедра, ванілі і мускусу зробили свою справу - парфум вийшов настільки насиченим і стійким, що почути його можна навіть через закриту кришечку.

 

Lancome Poeme стаття - фото

 

Насичені і стійкі парфуми здатні здивувати кожну жінку, адже вони виходять за рамки уявлень про парфумерію для жінок. Чуттєва і романтична героїня разом з цим ароматом може відчути себе розкішною жінкою-загадкою, якій присвячували б свої вірші Олександр Блок або Сергій Єсенін.

 

 My Insolence от Guerlain

 

Жінка може бути суперечливою і створювати хибне враження про себе, так і цей аромат. Зовні він здається дуже ніжним, легким і дівочим, адже представлений в елегантному флаконі з рідиною рожевого кольору. Однак всередині насправді він запашний і насичений, розкривається пудровим нотами і солодкістю ванілі. Навіть в концентрації туалетна вода цей парфум залишає за собою яскраво виражений шлейф і дозволяє насолоджуватися його пірамідою на протязі довгих годин.

 

 Guerlain My Insolence стаття - фото

 

Напевно My Insolence припаде до душі дівчатам, які хоч і виглядають витонченими і милими, але мають досить зухвалий характер. Вони не бояться проявляти свою внутрішню силу і бути лідером свого життя.

 

Читайте на Parfum City: "Які жіночі парфуми подобаються хлопцям".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!