Туалетна або парфумерна вода: відмінності і подібності

Туалетна або парфумерна вода: відмінності і подібності - фото

 

Чи здогадуєтеся ви в чому відмінність парфумерної води від туалетної? Зіткнувшись з величезним асортиментом продукції, ми часто вибираємо ту, що знаходиться в бюджетній категорії. І погіршує ситуацію те, що ринок пропонує також парфуми, а ще одеколони.

 

Зараз асортимент магазинів парфумерії представляє все більше і більше варіантів ароматів на будь-який смак і бюджет. Від стриманих до п'янких, від легких і до стійких.

 

Між туалетною і парфумованою водою непросто орієнтуватися і тим більше вибирати. Щоб краще зрозуміти відмінності між цими продуктами, вам необхідно знати, з чого вони зроблені і для чого вони потрібні.

 

Дізнайтеся більше прямо зараз, і ви зможете розрізняти всі види ароматів, наданих на ринку, і, таким чином, зробите свій вибір. Ознайомтеся з усіма нашими порадами щодо вибору аромату, який буде супроводжувати вас кожен день.

 

Склад аромату

 

Найбільш популярний в парфумерній індустрії склад це той, в якому використовується алкоголь. Раніше за основу брали маслянисті або жирні інгредієнти. Тому в наші дні парфуми - це так звані алкогольні парфуми, оскільки тут основним середовищем є спирт. Тому як потрібна нейтральна база, яка не змінює аромати концентрату, застосовується етиловий спирт. Алкоголь дозволяє духам добре триматися протягом певного часу.

 

Парфуми складаються з трьох елементів:

 

  • ароматический концентрат;
  • основа;
  • закріплювач.

 

 Парфумерна вода стаття - фото

 

Тепер поговоримо про етанол, в парфумерії він використовується для розведення ароматичного концентрату. Крім того, будучи дуже летючим, він швидко випаровується, звільняючи місце для пахучих речовин на шкірі. Саме він відповідає за відчуття свіжості на шкірі після обприскування запашним соком.

 

Парфумований сік (або парфумерний концентрат) - це термін, який позначає масла, присутні в парфумерії, і який, в залежності від дозування, дозволяє використовувати останні більш-менш тривалий час. І саме на цьому головну відмінність їх розрізняють парфумом і туалетною водою. Вся справа в фокусі. Сік додається в спирт (його присутній мінімум 70%). Різниця в концентрації визначає, чи буде це парфум або туалетна вода.

 

Чим більше кількість парфумерного концентрату або «соку», тим довше парфум зберігається.

 

Але є ще один фактор, який слід враховувати, коли мова йде про тривалість дії аромату. Це ваша шкіра, на яку ви наносите або розприскуєте парфум. Між шкірою різних людей є відмінності (жирна або суха, рівень pH і т.д.), це грає велику роль в тривалості звучання парфумерної води.

 

Питання дозування

 

Розібратися у відмінностях між парфумованою водою і туалетною дуже просто. Одна з них більш концентрована в плані аромату, ніж інша. Кожна молекула аромату розчиняється в суміші H2O, етанолу і розчинників. Пропорції цієї суміші визначають інтенсивність запаху і, отже, назва, яке буде дано розчину. Коли ви використовуєте на собі духи, вода і спирт випаровуються, залишаючи на шкірі тільки ароматні есенції.

 

Ось різні рівні концентрації:

 

  • Парфумерна вода - це склад, який має найнижчий відсоток пахучих речовин - від 3 до 5%. Запах часто свіжий і легкий, але дуже летючий.
  • Туалетна вода - це легка водяниста формула, яка містить від 5 до 15% ароматичних інгредієнтів. Запах не дуже сильний і зникає через кілька годин.
  • Одеколони більш сконцентровані на ароматичних есенціях, їх процентний вміст становить близько 15%. Цей склад, який також є найбільш поширеним, робить запах більш стійким.
  • Духи - це найбільш концентрований розчин, процентний вміст якого часто коливається від 20 до 40%. Досить кількох крапель, щоб аромат відчувався протягом усього дня або навіть довше. Духи часто є найдорожчим варіантом, але вони також забезпечують кращу фіксацію запаху.

 

Точні склади розрізняються залежно від бренду, але можна з упевненістю говорити про парфумовану воду як про більш легку і свіжу, у той час як туалетна вода зазвичай гуща і багатша через більш високу концентрації.

 

Фото парфумерної води

 

Роздратування шкіри ефірними маслами

 

Чи існує алергія на парфуми? Так, це можливо. Пахучі речовини можуть викликати головний біль, роздратування шкіри і утруднення дихання. Чим більше в продукті міститься активних речовин, тим більша ймовірність виникнення проблем. Тому уникайте парфумів та туалетної води, якщо у вас підвищена чутливість до есенцій. Вибирайте продукцію з більш спрощеною формулою.

 

Маленька порада: бризкати улюбленим ароматичним засобом тільки на верхні шари одягу, без потрапляння на тіло. Так ви уникнете роздратування і зможете насолоджуватися вподобаним запахом!

 

Тонкість туалетної води

 

Вишуканість і легкість - ось основні відмінності туалетної води. Компоненти таких ароматів іскрять свіжістю і дозволяють бадьорити покрив шкіри, коли випаровуються. Такий вид парфуму буде чудово носитися влітку; легкі і тонкі аромати відмінно поєднуються з жаркими літніми днями. Сьогодні це повсякденний аромат, який ідеально підійде чутливим і стриманим людям.

 

Парфумерна вода: для легкого аромату

 

Парфумерна вода м'якша і легша, тому що в ній менше спирту. Крім того, вона більш фруктова і гостра, що дає їй всі переваги річного аромату.

 

Все більше і більше великих брендів створюють свою парфумерну воду. Деякі рекламуються як володіють бадьорять властивостями, а інші як ті що заспокоюють. Таким чином, парфумована вода дозволяє поєднувати корисне з приємним: піклуватися про свій стан і самопочуття, при цьому виділяючи приємний запах, який приємно використовувати кожен день.

 

 Парфумерна вода або туалетна стаття - фото

 

Парфумована вода або туалетна: що краще?

 

Безсумнівно, кожен з претендентів є особистим косметичним продуктом, який ви можете придбати. І варто зазначити, що кожен має певні критерії:

 

  • тип;
  • ціна;
  • варіації верхніх і нижніх нот.

 

А так же як вони ще поєднуються з вашою власною, унікальною хімією тіла. Але є один елемент, в якому ви можете бути впевнені, і це розуміння різниці між двома основними категоріями парфумерного світу: туалетною водою або парфумованою.

 

Найпростіший спосіб зрозуміти, що краще - запитати себе, наскільки активним повинен бути ваш парфум. Більш висока насиченість аромату в туалетній воді робить парфум більш довгограючим і ароматним, тоді як парфумерна вода більше схожа на бризки, які потрібно наносити більш рясно.

 

 Краща парфумерна вода фото

 

Parfumcity рекомендує довіритися власним інстинктам вашого нюху, щоб побачити, до яких запахів і нотах ви природним чином тяжієте, перш ніж вибирати певний тип.

 

Кращу парфумерну воду і іншу продукцію в розділі жіноча парфумерія можна відшукати, скориставшись необхідними параметрами фільтрів. Наприклад, поставити галочку навпроти парфумерної води.

 

Так само з розділом чоловіча парфумерія. Вибираєте те, що ви хочете носити - вид парфуму - за допомогою зручного фільтра в лівій частині сайту. Всього лише поставивши галочку. Спробуйте, це просто.

 

Читайте на Parfum City: "Аромати з малиною або як приборкати будь-який каприз"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!