Догляд за волоссям як в салоні

Догляд за волоссям як в салоні - фото

 

Просто про складне

 

«Я йду, а волосся - назад ...». Всім знайома ця фраза і багато хто напевно жартували на цю тему. Зачіска завжди звертає на себе увагу і є одним із головних атрибутів стильного look`у. Не має значення довжина і колір волосся, важливіше їх доглянутість і зовнішній вигляд.

 

З огляду на кількість факторів, що негативно впливають на стан шевелюри, обов'язково потрібно регулярно за нею доглядати. Здорово, якщо вам відомі бабусині рецепти масок із лікувальної трави або яєчного білка, але не варто забувати, що зараз за допомогою інноваційних технологій розробляються нові засоби, які діють швидше і ефективніше, впливаючи відразу на декілька проблемних моментів.

 

Який догляд потрібен для волосся?

 

Для початку, зверніть увагу на повсякденні ритуали, при неправильному виконанні яких, не врятують навіть найкращі маски:

 

  • Не можна мити голову сильно гарячою або сильно холодною водою;
  • Розчісувати волосся потрібно починаючи з кінчиків;
  • Не лягайте спати з мокрою головою;
  • Не слід сушити волосся феном на максимальній температурі;
  • Не використовуйте часто бігуді, плойки та інші подібні гаджети;
  • Намагайтеся сильно не стягувати волосся у хвостику, гульці та інших подібних зачісках;
  • По можливості менше користуйтеся лаком і гелем для волосся.

 

Дотримуючись цих простих правил, вам не потрібно буде вдаватися до екстреної допомоги своєї шевелюри і бути у вічному пошуку супер-засобів для її відновлення.

 

Перший і головний засіб догляду

 

Повернемося до теми подяки прогресу в індустрії декоративної косметики і розберемо, якими засобами доглядати за волоссям. Найголовнішим атрибутом догляду є шампунь. І вже на цьому етапі часто виникають складнощі, тому перша порада - визначте ваш тип волосся, зрозумійте, в чому їм потрібна допомога, і підбирайте шампунь виходячи із цих моментів.

 

Особливо уважно потрібно підбирати косметику для фарбованого волосся. Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo якраз буде корисний для пошкодженого волосся, яке піддавалося фарбуванню, хімічній завивці або будь-якому іншому негативному впливу.

 Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo стаття - фото

 

Як відомо, найкраща косметика для волосся та, що правильно підібрана. А також для отримання більш глобального ефекту потрібно підбирати різні засоби одного бренду. Наприклад, вищезгаданий корейський шампунь можна поєднувати з Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner. Кондиціонер для волосся має як захисну функцію (закриваючи лусочки волосків і зберігаючи в кожному з них вологу), так і декоративну (надаючи шевелюрі гладкості і блиску).

 

Додаткові засоби догляду

 

Які ще засоби потрібні для догляду за волоссям? Найбільш відомим засобом вважаються маски. Їх асортимент зараз вкрай багатий, тому буде легко знайти те, що потрібно саме вам. Головне чітко визначити, для якої мети ви купуєте той чи інший засіб. Догляд за допомогою маски для волосся - займає досить багато часу, а перші результати використання маски можна побачити тільки через декілька регулярних повторень. Тому виробники доглядових засобів пропонують альтернативу - філери для волосся.

 

Добрим варіантом вважається Esthetic House CP -1 3 Seconds Hair Fill-Up Ampoule. Незважаючи на те, що часу він забирає стільки, скільки і маска, але ефект видно вже після першого застосування. Волосся відновлюється на клітинному рівні, а також набуває блиску, еластичності та доглянутого вигляду.

 

Esthetic House CP-1 3 Seconds Hair Fill-Up Ampoule стаття - фото

 

Для ламкого, сухого і пошкодженого волосся, а також для уникнення цих наслідків в майбутньому важливо користуватися термозахисним спреєм. Особливо це актуально влітку. Bio World Secret Life Detox Therapy - цей спрей був би відмінним порятунком від низьких температур взимку і палючого сонця влітку.

 

Бережіть волосся від стресів і зовнішніх впливів, підбирайте косметику для волосся правильно та зустрічайте захоплені погляди оточуючих!

 

 

Читайте на Parfum City: "Найцікавіші факти з історії парфумерії"

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!