Надихаючий образ - магія або уміння?

Надихаючий образ - магія або уміння? - фото

 

 Не секрет, що імідж і образ людини грає не останню роль в сприйнятті його суспільством. У сучасному світі багато дівчат і чоловіків приділяють цьому багато уваги, старанно працюючи над своїм зовнішнім виглядом, стилем одягу і навіть манерами. Більш того, відносно недавно навіть з'явилася професія іміджмейкера або стиліста, яка раніше не була так затребувана.

 

 Основні кроки зі створення ідеального візуального портрета

 

Крок 1 - не втрачайте своєї індивідуальності

 

Чи чули фразу "Ви - те, що ви їсте"? Так ось "Ви" і те, де проводите свій час, і те, яким ви бачите себе самі, і навіть те, яку парфумерію ви вибираєте. Тому перш, ніж створювати і доводити свій look до досконалості, потрібно спочатку проаналізувати себе. Дуже важливо, на думку професійних стилістів, дотримуватися гармонії між внутрішнім світом і зовнішнім виглядом. Якщо в душі ви строгий офісний працівник в класичному костюмі, то немає сенсу подавати себе як зухвалу і фатальну жінку. Воістину, ідеальний і відповідний образ не повинен бути суперечливим вашому внутрішньому світу. Плюс до всього, в обов'язковому порядку потрібно орієнтуватися і на свою зовнішність. В рисах обличчя, постаті, кольорі волосся і навіть очей лежить ключ до створення стилю і іміджу, який буде відповідним до вашої індивідуальності.

 

 Крок 2 - гармонійність форми і кольору одягу

 

Насправді питання як поєднувати одяг для багатьох може здатися не просто складним, а й справжнім мистецтвом. Основне правило іміджмейкерів полягає в тому, що будь-який образ і наряд повинен бути гармонійним. І зрозуміти чи є таким ваш лук можна наступним чином: якщо вам складно прибрати одну деталь або замінити її на іншу, тому що при цьому порушується цілісність, то вам все вдалося зробити правильно.

 

Пам'ятайте, що у всіх деталей і частин повинна бути єдина концепція і стиль. А ось над кольоровою гамою можна поекспериментувати! Проте, кольори теж повинні бути підібрані під ваш типаж.

 Надихаючий образ духів стаття - фото

 

Крок 3 - аксесуари вирішують багато нюансів

 

Дійсно це твердження абсолютна істина. Чи бачили ви хоча б одну зірку на червоній доріжці або першу леді на світському прийомі, яка завдала б блиск для губ або помаду, але при цьому зовсім не використовувала аксесуари? Напевно немає, тому і ми, і іміджмейкери радять підбирати гармонійні деталі.

 

Це може бути стильна сумочка або пояс, а можуть бути і ювелірні прикраси. Головне, враховуйте, в якому стилі одяг на вас вдягнений. Адже якщо ви одягалися в спортивний наряд, то масивні ювелірні прикраси з каменями будуть справжнім моветоном. Звичайно, якщо ви Ріанна, то можете дозволити собі таку сміливість.

 

Крок 4 - шукаємо ароматний супровід вашого образу

 

Всі ми вже давно знаємо, що духи є невід'ємною частиною гармонійного і завершеного стилю людини. І це вже не кажучи про те, як ще вони впливають на нас. Тому ми відводимо для ароматів окреме місце.

 Givenchy Ange Ou Demon Le Secret стаття - фото

 

Зрозуміло, в першу чергу не можна забувати про те, що композиція повинна підходити до сезону і часу доби. Якщо в спекотне літо ви будете носити пікантний, пряний парфум, то у навколишніх це буде викликати тільки неприємні емоції. Відповідно і ваш образ буде сприйматися негативно. Виходячи з цього можна зробити висновок, що аромат потрібно теж ретельно підбирати. Він повинен поєднуватися з одягом, загальним стилем і навіть з вашим настроєм.

 

Можете звернути увагу на аромати бренду Givenchy. У їх колекції є парфуми на всі випадки життя. Givenchy Ange Ou Demon Le Secret бездоганно підходить до образу ніжної леді, а Givenchy Play For Her - для сміливої ​​і активної красуні.

 Givenchy Play For Her стаття - фото

 

Крок 5 - правильний макіяж, який додасть вам впевненості

 

Кожна жінка знає, що не завжди природний вигляд дозволяє відчувати себе красивою. Бувають періоди, коли без мейк-апу зовсім не обійтися, інакше опиняєшся ніби не в своїй тарілці і здається, що все навколо звертають на тебе свій погляд. Однак, в цьому питанні теж є кілька нюансів, які рекомендуються, щоб образ був красивим.

 

По-перше, декоративна косметика повинна бути високої якості, інакше макіяж буде виглядати ненатурально і занадто кидатися в очі, навіть якщо ви виберете нюдові відтінки. Від цього відштовхується і наступне правило під назвою "природний тон". Саме з нанесення тонального засобу і починається процес роботи з косметикою. Завжди використовуйте продукт, що підходить за тону і типу до вашої шкіри, а також текстуру що не створює ефект маски. Для цих цілей прекрасно підходить Chanel Sublimine.

 

Chanel Sublimine стаття - фото

 

По-друге, враховуйте який одяг ви одягаєте сьогодні. Наприклад, якщо наряд яскравий і помітний, тоді макіяж повинен бути більш спокійним, щоб акцент в look'е був на чомусь одному. Або ж навпаки, можете зробити більш активний макіяж з виразними очима, хоча б навіть використовуючи правильну туш для вій, або насиченого кольору губами.

 

По-третє, що стосується додаткових продуктів для макіяжу, наприклад, таких як рум'яна і бронзери, то вони також повинні бути доречні в вашому образі. Якщо ви "наділи" на себе стиль томної аристократки, то від вищезазначених коштів варто відмовитися. Або ж навпаки, якщо ви вирішили бути спекотною, засмаглою красунею, бронзер повинен стати вашим найкращим другом на цей період. До речі, в цю категорію входять і коректори і консілери, в тому числі улюблені багатьма сучасними дівчатами NYX Wonder Stick Highlight and Contour. Для іміджу легкої, романтичної красуні ваше обличчя повинно залишатися максимально натуральним, а отже мінімум косметики.

 NYX Wonder Stick Highlight and Contour стаття - фото

 

Проаналізувавши всю вищевказану інформацію, стає зрозуміло, що надихаючий і гарний образ - це скоріше наполеглива праця і розвинений навик, ніж воля випадку. А значить працювати над ним потрібно регулярно. Починаючи з, здавалося б, дрібниць, таких як щоденний догляд за шкірою кремом для обличчя і сироватками, і завершуючи постійним відстеженням модних тенденцій і останніх показів іменитих дизайнерів.

 

 

Читайте на Parfum City: "Аромат 2019 - які парфуми використовувати цього літа".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!