Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Разом до перемоги: Parfum City на волонтерському фронті!

Разом до перемоги: Parfum City на волонтерському фронті! - фото

 

Компанія Parfum City — це не просто інтернет-магазин косметики та парфумів. Ми велика дружня команда в якій зібралися добрі, розумні, чуйні та щирі люди. Саме тому одна з наших головних цілей - це допомога тим, хто цього потребує!

 

Наша компанія завжди допомагала бездомним тваринам, ми брали їх на перетримку, годували їх, лікували та знаходили новий дім. Наш офіс вже давно став місцем, де кожен може отримати допомогу, тому зараз ми віддаємо всі сили, щоб допомогти всім, хто цього потребує.


Допомога притулкам - фото

З початком війни ми помножили наші сили та старання і допомагаємо дитячим будинкам, центрам біженців і притулкам, постачаючи їм необхідні продукти та товари. Також ми щодня переводимо відсоток з прибутку компанії для потреб ЗСУ.

 

Зараз в нашому офісі ми щодня готуємо обіди для хлопців, які захищають нас. За місяць роботи ми приготували понад 5 тисяч обідів для наших військових і продовжуємо кожного дня варити для них кашу, пекти млинці та робити канапки, адже це те, що рухає нас вперед — до перемоги!

Обіди для військових - фото

Також ми щодня працюємо для вас: приймаємо, збираємо та надсилаємо ваші замовлення. Щоб підтримати економіку країни та вчасно надіслати вам всі необхідні товари. Кожен з нашої великої дружньої команди зараз прикладає зусилля для того щоб наблизити нас до перемоги.

 

Це й у ваших силах також, адже кожна допомога є важливою, а кожен українець — це герой!

 

Допомога ЗСУ - фото

 

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 
  • Людмила (11.04.2022)

Ви найкращі!!!!!)))))♥♥♥♥♥♥♥

  • александр опацкий (11.04.2022)

все будет УКРАИНА !

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!