Вибираємо ідеальний подарунок ідеального чоловіка

Вибираємо ідеальний подарунок ідеального чоловіка - фото

 

Наближається свято, а у Вас нуль ідей щодо того, що ж все-таки подарувати своєму коханому? Ви вже обшукали всі магазини і годинами сиділи в Інтернеті в пошуках чогось гідного, але Ваші очі ні на чому не зупинилися? Сайту Parfumcity.com.ua знайома Ваша проблема і відомо її рішення!

Що найкраще підкреслить індивідуальність чоловіка, додасть його образу чарівності і шарму, стане свідченням його охайності і унікального почуття стилю? Звичайно ж - жінка ... Ну і духи, які ця жінка подарувала.

 

Аромат для чоловіків Фото

 

Но как выбрать аромат, который стопроцентно подойдет возлюбленному, которым он будет пользоваться, а не положит пылиться на полке? Подумайте, к какой категории можно отнести Вашего мужчину:  

 

Сімейство океанічних ароматів Фото

Великий шанувальник спорту, активного способу життя і адреналіну. Його щільний графік забитий вічними тренуваннями в спортзалі або басейні. Він бере участь у всіляких змаганнях і випробує себе новими відчуттями. Для нього немає перешкод, він вважає звичайною справою - з ранку стрибнути з парашутом, потім піднятися в гори, а під вечір проплисти стометрівку. Кращим варіантом для його потужного темпераменту стануть легкі підбадьорливі аромати свіжих, океанічних сімейств.

 

 

Пристрасний і зухвалий підкорювач жіночих сердець. Він упевнений в собі і не безпідставно, він знає, чим привернути увагу, і вміло цим користується. Його головна зброя - харизма і шарм, бездоганний стиль і пронизливий погляд. Виберіть для нього п'янкі стійкі запахи мускусного, орієнтального або пряного сімейств.

 

Зелені і трав'янисті Фото

Чоловік-романтик, чоловік-мрійник. Він бачить прекрасне в простих речах, здатний черпати натхнення звідусіль. Він покликаний творити і створювати. Його полотном може стати що завгодно, адже ніколи не знаєш, коли тебе відвідає муза. Такому чоловікові підійдуть інтригуючі різкі аромати сімейства зелених, трав'янистих.

 
 

Подарунок Фруктові парфуми Фото

Життєрадісний чоловік, душа компанії, масовик-витівник. З ним ніколи не буває нудно, його дзвінкий сміх заряджає всіх хорошим настроєм. У будь-який, навіть самій сумній ситуації - він бачить привід для жарту. Його життя насичене враженнями і яскравими емоціями. Відмінним вибором стануть яскраві соковиті парфуми сімейства цитрусових або фруктових.

 

fuzhernyie_drevesnyie_shiprovyie_aromatyi стаття - фото

Природжений бізнесмен. Він вічно в справах, весь час кудись поспішає. Його успіх забезпечений його вродженої харизмою, хваткою і холодним розумом. Суворий костюм сидить як литий, в його діловому портфелі зберігається безліч важливих паперів і вантаж прийнятих рішень. Такий чоловік заслуговує томного, холоднувато лісового аромату сімейства фужерних, деревних або шипрових.

 

На чому б Ви не зупинилися, коханий залишиться в захваті, адже іноді жінка знає свого чоловіка краще, ніж він сам. Вибирайте подарунок хлопцю разом з Parfumcity.com.ua і Ви ніколи не помилитеся.

 

Читайте на Parfum City: "Antonio Banderas - парфуми для справжніх чоловіків".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!