Вибираємо подарунок головному чоловіку в житті - татові - разом

Вибираємо подарунок головному чоловіку в житті - татові - разом - фото

Чоловік, який супроводжує Вас все життя. Він знає всі Ваші слабкості та сильні якості, він бачив Ваші злети та падіння, й він пишається Вами за будь-яких обставин. Чоловіки згадають, як батько вперше навчав їх голитися, відстоювати свою честь та відповідати за слова. Жінки посміхнуться, згадавши як тато витирав їх сльози та погрожував вбити того хлопчика, який образив його дорогоцінну доньку. Він завжди був поруч, підставляючи своє сильне плече кожного разу, коли Вам це було потрібно.

Але кожен раз як приходить час шукати подарунок люблячому батьку, Ви губитеся в здогадах про те, що з численних ідей буде справді вартим. Який подарунок передасть ту вдячність та захоплення, що відчуває вже давно доросла дитина до своїх батьків.

Сайт парфумерії та косметики Parfumcity.com.ua знає відповідь на ці нелегкі питання. Кращий презент для людини, яка виростила Вас - це хороший парфум, адже тільки розкішний аромат підкреслить потужну батьківську натуру, яка поєднувала в собі ніжність та ласку зі строгістю та справедливістю.

Але як би добре Ви не знали свого батька, вибір парфумерії - справа індивідуальна, через що так просто помилитися. Але не засмучуйтесь, наш сайт підготував для Вас кілька корисних порад, щодо вибору ідеального парфуму для чоловіка.

Визначтеся з родиною аромату

На сьогоднішні існує безліч родин ароматів, що відрізняються звучанням, складом та інтенсивністю. Ми привели кілька найбільш відомих з них:

Цитрусові парфуми в подарунок Фото

 

Цитрусові – свіжі життєстверджувальні парфуми, що пахнуть цедрою. Найчастіше, в піраміді подібних ароматів переважають такі ноти, як: лимон, грейпфрут, апельсин, мандарин, бергамот, помело, неролі та лайм.

 

Фужерні парфуми в подарунок Фото

 

Фужерні — одна з класичних родин чоловічих ароматів. Продукти даної родини найчастіше мають глибокий та освіжаючий запах, який нагадує нотки лісу.

 

Акватичні або озонові Фото

 

Акватичні або озонові — подібні аромати занурюють свого володаря в холодні глибини океану, де чутливі хвилі лагідно торкаються своїми язиками засмаглої шкіри, а свіжий бриз торкається неслухняного волосся.

 

деревні парфуми в подарунок Фото

 

Деревні – аромати даної групи відрізняються стриманим, холодним звучанням мокрої деревини.

 

Шкіряні парфуми в подарунок Фото

 

Шкіряні – назва цієї родини говорить сама за себе, головний акорд в таких ароматах - це запах шкіри. Вважається одним з найсексуальніших видів парфумерії.

 

Східні парфуми в подарунок Фото

 

Східні — такі парфуми характеризуються рясним використанням в складі солодких або терпких ароматів тваринного походження, які приваблюють.

 

Шипрові парфуми в подарунок Фото

 

Шипрові — класика парфумерного мистецтва та незмінний тренд. Парфуми цієї родини в більшості різкі та солодкуваті, з акордом моху в основі.

 

Подумайте над концентрацією

Концентрація парфумів - це співвідношення ароматичних речовин, що в ньому містяться до етанолу. Насправді існує безліч концентрацій парфумів, однак, прийнято вважати основними лише три групи ароматів:

Парфуми - продукт із вмістом від 15 до 40% ароматичних речовин. Вироби з такою концентрацією набагато довше залишаються на шкірі, але звучать приглушено, а не різко.

Парфумована вода - концентрація ароматичних речовин в парфюмированной воді становить 15%. Звучання таких ароматів інтенсивне та стійке, але меньш відчутне, ніж у парфумів.

Туалетна вода - одна з найбільш популярних концентрацій парфумів, відсоток ароматичних речовин в якій становить від 5 до 15%. Така концентрація доречна в будь-який час року, як для денного, так і для вечірнього туалету.

Вибирайте парфуми з сайтом парфумерії та косметики і Ви ніколи не помилитеся з подарунком для близьких!

Читайте на Parfum City: "Як підійти до вибору подарунка для такої важливої ​​персони - Вашої матері?".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!