Зелені парфуми: поклик природи

Зелені парфуми: поклик природи - фото

Після важких трудових буднів, рутинних завдань, обридлих облич ми збігаємо на природу. Завдяки ароматам лісу, шелесту листя, співу птахів, дзюрчання струмка ми відновлюємо душевні сили і готові знову підкорювати вершини кар'єрного олімпу.

 

Не завжди у нас є можливість усамітнитися з природою у вихідні дні, а часом така потреба виникає вже посеред тижня. В такому випадку нашим порятунком можуть бути свіжі зелені аромати, які завдяки своїм пахощам перенесуть нас відчуттями на якийсь час в спокійну атмосферу лісу і додадуть нам енергії.

 

Багатогранність жіночої натури у флаконі

 

Одним з найвідоміших парфумів «зеленої» категорії є Chanel №19. Ніжний і легкий запах впливає заспокійливо, а також здатний підвищити рівень ендорфінів. «Одягнувши» цей аромат, ви налаштовані на позитивну і романтичну хвилю.

 

Chanel №19 стаття - фото

 

Зелені аромати для жінок вражають своєю різноманітністю і багатогранністю. І це неспроста: адже кожна дівчина приваблива своєю унікальністю, а значить, парфумерна індустрія повинна розростатися, щоб кожна представниця прекрасної статі змогла підкреслити свою «родзинку», якою вона зачаровує цей світ.

 

Sisley Eau de Sisley 1 стаття - фото

 

Sisley Eau de Sisley 1 призначений для жінок, які точно знають, як досягти гармонії у всіх сферах свого життя одночасно: бути успішною і шанованою бізнес-леді, найпривабливішою і турботливою дівчиною для свого чоловіка і самої уважною і люблячою мамою для своїх дітей.

 

Духи зелені - як спосіб медитації

 

Хорошим способом повернути собі сили і позитивний настрій вважаються медитації. Але іноді навіть для цього не вистачає часу. Завдяки медитативним властивостями композицій зелених ароматів ви досягнете заспокоєння навіть у найскладніший робочий день. Всього крапля духів - і ви знову сповнені енергії для реалізації всіх планів і вирішення всіх термінових завдань.

 

За статистикою складніше керувати емоціями сильній статі, тому для сильної половини людства теж є порятунок в парфумерії. Наприклад, парфуми Hugo Boss Hugo нагадає чоловікові, що в ньому таїться потужна лідерська і завойовницька здатність, але в той же час допоможе розслабитися, знизить стрес і налаштує на більш спокійну хвилю.

 

Hugo Boss Hugo стаття - фото

 

Запах природи - як нагадування про внутрішню силу

 

Духи зеленого кольору заспокоюють з першого погляду, ще навіть до першого нанесення їх на себе. Запахи скошеної трави, хвої, бергамоту обволікають своїми пахощами і буквально змушують забути про всі негаразди і тривоги.

 

Крім того, що «зелена» категорія духів пом'якшує всі нерівності робочих буднів, вселяє єдність з природою і, як наслідок, призводить до релаксуючої станом навіть при найбільшій емоційної бурі, вона також нагадує про безмежність наших можливостей і про непереможність цілеспрямованості та наполегливості, в парі з якими можна вершити великі справи.

 

Hugo Boss Hugo Man Extreme стаття - фото

 

Для чоловіків духи квіткові зелені також радують широтою свого асортименту. Hugo Boss Hugo Extreme Men бадьорить і відразу звертає на себе увагу. Цей парфум вибирають упевнені в собі молоді люди, які сміливо долають усі перешкоди на своєму шляху і підкорюють будь-які вершини. А вабливий шлейф аромату привертає і залишає надихаючі враження.  

 

Природа з нами 24/7

 

У будь-який час року, в будь-який час доби ви можете насолодитися запахами трав, квітів, дерев і цитруса і отримати чергову порцію натхнення і відчуття легкості буття.

 

Пам'ятайте, що духи в зеленій упаковці не завжди відповідають «зеленій» категорії, варто завжди вибирати парфум по запаху. Таким чином, ви напевно підберете саме ту природну композицію, яка в найвищій мірі наповнить вас ніжною і заспокійливою енергією природи.

Читайте на Parfum City: "Вечірні аромати духів: в чому їх секрет?"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!