Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Угода користувача

 

Умови використання сайту 

 

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. 

Використання сайту

Сайт ParfumCity.com.ua (далі «ParfumCity») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється. 

Відмова від відповідальності 

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. ParfumCіty не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. ParfumCity в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті ParfumCity не зобов'язаний оновлювати їх. ParfumCity ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. 

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це. 

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також яким або іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення ParfumCity може видаляти без вашого на те згоди, а також безкоштовно використовувати на свій розсуд. ParfumCity не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

 

Використання персональних даних

 

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт ParfumCity (докладніше про конфіденційність). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів.Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

 

Політика конфіденційності

 

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернеті по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

 

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам.

 

Які дані збираються на сайті

 

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

 

При використання послуги "Зворотній дзвінок" або "замовлення в один клік" ви відправляєте свій номер телефону через відповідну форму.

 

При оформленні замовлення ви відправляєте своє Ім'я, номер телефону і місто доставки через форму Замовлення.

 

З якою метою збираються ці дані

 

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail і номер телефону для відправки вам листів розсилок, новини компанії, корисних матеріалів, комерційних пропозицій або зв'язку з вами співробітниками компанії.

 

Ваші ім'я, номер телефону та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства. 

 

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі. 

 

Як ці дані використовуються 

 

На сайті www.parfumcity.com.ua використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics і Yandex.Метріка.

 

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

 

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або сповіщав про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чиномПідпишіться та отримайте подарунок за 129грн!