Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque Парфумована вода 70 ml
-74 %

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque Парфумована вода 70 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

4.4
299грн 1191грн
Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque Парфумована вода 110 ml
-57 %

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque Парфумована вода 110 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Франція

4.8
299грн 699грн
test

Парфуми Agent Provocateur спокуса через призму холодної Британії ...

 

Бренд Agent Provocateur з туманного Лондона створює свої творіння вже більше 20 років. Почалася їх історія з надзвичайної краси нижньої білизни, яка вирішила створювати подружня пара Серена і Джозеф Кор. З урахуванням того, що Джозеф є сином одного з найвідоміших в світі дизайнерів одягу Вів'єн Вествуд, в світі моди все прекрасно розуміли, що їх чекає успіх. Проте популярність торгової марки Agent Provocateur і ціна на їхні продукти залежить зовсім не від родиних стосунків двох людей. Бренд з першої колекції і до сьогодні створює речі для жінок, які дозволяють їм відчути себе спокусливими красунями. Вони стають як героїні фільмів про Джеймса Бонда, фатальними і провокаційними. 

 

На початку 2000-х років, творці марки вирішили випускати парфуми під тією ж назвою агент Провокатор, щоб дати можливість кожній жінці завершити свій образ. Всі аромати одягнені у флакон однакової форми, який подібний до яйцям Фаберже. Однак дизайни флаконів, звичайно ж, відрізняються від композиції до композиції. Кожна позиція від Агент Провокатор, кожен парфум символізує істинне зваблення і часом уособлює суперечливість жіночої натури. На даний момент ви можете замовити в інтернет-магазині, наприклад ParfumCity.com.ua, один з двадцяти двох парфумів бренду.

 

Наприклад, ви можете купити Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque. Квітково-фруктовий аромат дуже красивий і чуттєвий, який вабить кожною своєю нотою. Але насправді абсолютно будь-які парфуми британського бренду здатні створити навколо вас ауру жіночності, сексуальності і оригінальності. Бренд Агент Провокатор і їх туалетна або парфумована вода може здаватися не сильно популярними серед інших представників парфумерного світу, але вам обов'язково варто познайомитися з ними.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!