Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Cerruti 1881 Pour Femme Туалетна вода 50 ml
-74 %

Cerruti 1881 Pour Femme Туалетна вода 50 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

4.7
299грн 1179грн
Cerruti 1881 Pour Femme Парфумована вода 110 ml
-45 %

Cerruti 1881 Pour Femme Парфумована вода 110 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Франція

5.0
299грн 549грн
Cerruti 1881 Pour Femme Туалетна вода 100 ml
-86 %

Cerruti 1881 Pour Femme Туалетна вода 100 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

5.0
299грн 2189грн
test

Парфуми Cerruti беззаперечний стиль і вишуканість

 

Творцем бренду Cerruti називають Ніно Черруті, але насправді він успадкував фабрику з виробництва текстилю, створену трьома братами Черрути ще в 1881 році. Після того, як справа перейшла в руки Ніно компанія стала займатися дизайном і виробництвом чоловічого одягу в стилі "luxury ready-to-wear". Пізніше італійський бренд Cerruti приступив і до виробництва жіночого одягу, і парфуму класу люкс, і аксесуарів.

 

На сьогоднішній день лінійка бренду налічує близько тридцяти чотирьох композицій для чоловіків і жінок, деякі з стали класикою, інші ще не встигли завоювати колосальну популярність в світі. Найперша туалетна вода Cerruti була випущена в 1979 році, вона називалася Nino Cerruti і була призначена для чоловіків елегантних і стильних. За ним пішов аромат Cerruti 1 881 для жінок і версія для чоловіків з такою ж назвою. Абсолютно всі композиції на перших етапах підкорення парфумерної індустрії італійським брендом створювалися у співробітництві з компанією Coty. Однак і на даний момент ця компанія займається виробництвом парфумів Черрути вже після відходу у відставку Ніно Черруті.

 

Перший бутик Cerruti, в якому можна було купити одяг або духи, відкрився на паризькій вулиці Маделин ще в 1967 році. У той же час і був зареєстрований відомий нині торговий знак компанії. Після продажу імперії Cerruti групі інвесторів з Італії курс компанії залишився практично незмінним, та й ціна на її продукти не змінилася. Адже для виробництва кожної позиції використовуються тільки високоякісні й натуральні компоненти і тканини.

 

На нашому сайті ви можете купити духи Черрути як найбільш популярні, так і відносно нові . Замовити дуже просто - в один клік кнопкою миші. І вже через пару днів ви станете щасливим володарем продукту бренду Cerruti, духів для справжніх жінок або чоловіків.

 Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!