Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Davidoff Cool Water Woman Туалетна вода 100 ml
-75 %

Davidoff Cool Water Woman Туалетна вода 100 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

4.9
295грн 1198грн
Davidoff Cool Water Woman Парфумована вода 110 ml
-45 %

Davidoff Cool Water Woman Парфумована вода 110 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Франція

5.0
299грн 549грн
test

Парфуми Davidoff гармонія, як стиль життя

 

Бренд Davidoff в цілому і кожен їхній продукт окремо, будь то духи або тютюнові вироби, для багатьох людей є символом респектабельності та успіху. А починалося все з захоплення батька засновника марки, який відомий світу під ім'ям Зіно Давідофф. З самого дитинства Зіно (Зіновій) спостерігав як його батько змішував різні сорти тютюну. Саме тютюновій справі молода людина навчалася протягом п'яти років в США. Згодом Зіно Давідофф відкрив власний бізнес, а точніше невелику тютюнову крамницю.

 

Стояти на місці явно не було в дусі молодого підприємця. Тому переживши важкі часи Другої Світової Війни, компанія стала випускати і продукти з абсолютно інших ніш. Так з'явилися алкогольні напої, окуляри, годинник і навіть парфуми Давидофф, які на даний момент відомі не тільки в Женеві, а й по всьому світу. Кожен аромат, нова лінійка аксесуарів супроводжувалася величезним успіхом у публіки.

 

Перший одеколон для чоловіків під маркою Davidoff був представлений в 1984 році. І вже в той час духи Давидофф проводилися тільки з натуральних і чистих есенцій. Фужерний парфум для чоловіків ніс в собі особливий сенс. Зіно хотів створити яскраву і по-справжньому шедевральную туалетну воду Давидофф, такою вона і вийшла. Через чотири роки була представлена ​​композиція Zino Davidoff, яку нарекли безкомпромісною і рішучою. Саме в ній була вкладена вся любов і пристрасть до тютюнового справі, спадщини батька і просто особистої пристрасті засновника бренду.

 

Проте одне з головних творінь бренду Давидофф - парфум Cool Water - з'явився значно пізніше.Перший запах цієї серії вже зараз сміливо можна назвати класикою чоловічої парфумерії, а кожний наступний фланкер робив його ще більш досконалим і гармонійним. Якщо провести опитування серед чоловіків, то напевно виявиться, що кожен третій представник захоче купити духи Davidoff з самої популярної лінійки. А ось на нашому сайті ви можете замовити їх навіть прямо зараз.

 

Щоб купити духи Давидофф досить лише оформити замовлення будь-яким зручним для вас способом і почекати кілька днів. Композиції бренду для жінок так само затребувані, як і для чоловіків. Вони створені з одного боку як доповнення чоловічим ароматам, а з іншого як оригінальні і самобутні парфуми. Тому зверніть увагу на характеристики духів Davidoff, їх ціну в нашому інтернет-магазині і робіть покупку без найменших сумнівів.

 Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!