Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
DSQUARED He Wood Туалетна вода 100 ml
-75 %

DSQUARED He Wood Туалетна вода 100 ml

Стать: для чоловіків

Країна виробника: Голландія

4.9
294грн 1191грн
Dsquared He Wood Парфумована вода 110 ml
-40 %

Dsquared He Wood Парфумована вода 110 ml

Стать: для чоловіків

Країна виробника: Франція

4.9
299грн 499грн
DSQUARED She Wood Парфумована вода 100 ml
-76 %

DSQUARED She Wood Парфумована вода 100 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

5.0
296грн 1253грн
Dsquared2 She Wood Парфумована вода 110 ml
-45 %

Dsquared2 She Wood Парфумована вода 110 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Франція

5.0
299грн 549грн
test

Італійський бренд DSQUARED2 був заснований двома братами-близнюками, вихідцями з Канади. Але офіційно творчий шлях Діна і Дена Кейтенов почався після переїзду в Мілан в 1991 році. І вже в 1994 році вони представили свою дебютну колекцію чоловічого одягу. Їх старт був в модному і популярному нині стилі кежуал, а в колекції було тридцять п'ять позицій.

З тих пір пройшло багато часу, а дітище Кейтенів стало дуже популярним і відомим у всьому світі. Але далеко не всі знають, що назва марки DSQUARED2 і продукти, які випускаються під нею: парфумерія, одяг і аксесуари, не просто взяті з голови. Якщо розшифрувати це слово, то вийде D-squared ( "Д" в квадраті).

Великий успіх до марки прийшов після того, як знаменита співачка Мадонна звернула на модельєрів свій погляд і почала з ними співпрацю . З цього моменту почалася історія жіночої лінії Діскваред 2. При чому якщо спочатку одяг продавався недорого, то поступово їх вартість зростала. Та й брати продовжували роботу з іншими зірками, створювали для них сценічні наряди. 

Ароматна історія від канадсько-італійського модного будинку

До створення ароматних композицій брати Кейтони підійшли з такою ж часткою старанності і таланту. Духи DSQUARED2 стали продовженням бездоганного і вишуканого смаку, який притаманний усім продуктам марки. Однак в цій ніші на перше місце вийшла любов до чистої канадської природи, в атмосфері якої і росли Дін і Ден. Саме тому у всіх без винятку композиціях основними є деревні і акватичні мотиви з м'якими вкрапленнями квітів або фруктів.

Жіноча туалетна вода Діскваред 2 і її особливості

Спочатку композиції для жінок випускалися як продовження і пара чоловічих ароматів. Однак практично відразу вони отримали колосальний успіх серед прекрасної половини людства і перестали сприйматися як другорядний продукт. Найпопулярніші варіанти:

  • Першим в лінійці для дам з'явився аромат She Wood в 2008 році. Композиція створена як історія про загадкові сторони і прояви жіночої натури, яку марці все ж вдалося розкрити. Ця деревно-квіткова піраміда натхненна красою природи і жінок, тому в ній гармонійно поєднуються квіти (жасмин, геліотроп, фіалка) і штрихи у вигляді ветівера, кедра, неролі, мускусу. До речі, в Україні ця композиція DSQUARED2 вважається однією з найпопулярніших.
  • Ще одним яскравим представником колекції парфумів для жінок є аромат Want. Вона видалася більш яскравою і темпераментної, що не могло не припасти до смаку сучасним дамам. У ній можна почути східні і квіткові акорди, які доповнюють рішучі і насичені деревні мотиви.

Парфуми Діскваред 2 для чоловіків

Початок історії напрямки роботи над ароматами стався в 2007 році разом з виходом композиції He Wood. Цікаво, що сьогодні купити цей аромат DSQUARED2 бажає як мінімум кожен п'ятий чоловік в світі. Він має дуже сильну і могутню піраміду, яка дозволяє кожному чоловікові відчути себе найсильнішим і сміливим представником цієї статі. У ній присутні листя і квіти фіалки, кедр і ветивер.

Таким же популярним можна назвати аромат Wild. Його створили для сміливих чоловіків, які цінують свою свободу і завжди йдуть вперед незважаючи на перепони. У нашому інтернет-магазині ціна на Діскваред 2 Wild є ще однією перевагою композиції, як і багатьох інших позицій.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!