Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Dupont 58 Avenue Montaigne Limited Edition Pour Femme Парфумована вода 100 ml
-73 %

Dupont 58 Avenue Montaigne Limited Edition Pour Femme Парфумована вода 100 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

5.0
296грн 1116грн
test

Розкішні і дорогі валізи, кейси і запальнички - все це подарував нам бренд Dupont, створений в 1872 році. Саме тоді молодий і амбітний Симон Тіссо-Дюпон відкрив свою першу, невелику майстерню, де він почав виготовляти дорогі аксесуари з натуральної шкіри. Розвиваючи власну марку і свої навички Симон вивчав як стародавні, так і новітні методики обробки матеріалу. Більш того, він розробив власний метод покриття виробів лаком, після чого вони мали максимально глибокий колір і розкішний зовнішній вигляд.

Після того, як до управління компанією приступили сини Дюпона, вона почала освоювати нові і нові горизонти. Так, 1988 році світ побачив перший парфум Дюпон, який продовжив розповідати світу філософію марки. Ставши втіленням елегантності, він швидко завоював популярність серед уже сформованого числа шанувальників марки, які перш за набували вишукані аксесуари зі шкіри або майстерні ювелірні прикраси.

Кожні духи Dupont - це відображення багаторічних цінностей, принципів і унікального шарму , властивих марці

Французька марка з року в рік представляє ароматичні композиції, які відображають сучасність і стиль. Та попри все відповідно насущним вимогам і побажанням потенційних покупців, всі ці аромати дуже далекі від мінливих модних тенденцій. Вони максимально підкреслюють значущість високих стандартів, тонкощі піраміди і вишуканості, досконалості та майстерності у створенні парфумів.

Ще однією з цілей, по якій і було впроваджено виробництво ароматів, було бажання керівників маркою привнести частку привабливості і зухвалості в концептуальний стиль.

Як і у багатьох брендів серед колекції Дюпон можна виділити туалетну воду або точніше кілька, які вважаються найсмачнішими і привабливими:

  • 58 Avenue Montaigne;
  • Essence Pour Femme;
  • Orazuli;
  • Essence Pure ICE Pour Femme;
  • Intense Pour Femme;
  • Oud Oriental;
  • Passenger Pour Homme;
  • Passenger Pour Femme.

Самі перші аромати Dupont, які з'явилися в Україні і світі 

Першими французькою маркою були представлені дві композиції ST Dupont Pour Homme і S.T. Dupont Pour Femme. Незважаючи на те, що вони стали дебютом, отримали досить багато похвальних коментарів і відгуків на свою адресу. І було це цілком заслуговано, адже якщо купити Дюпон, а точніше один з цих ароматів, можна відчути безкомпромісну радість і задоволення, стати володарем справжньої краси і розкоші.

Але, що важливо ще знати про Dupont - це ціна на аромати в нашому інтернет-магазині. Ви зможете придбати хоча б один флакон, який стане одним з ваших улюблених аксесуарів, ідеально доповнить практично будь-який образ і стане незамінним супутником. Плюс до всього, ми намагаємося доводити вам, що ароматні композиції можуть коштувати недорого, в тому числі і Дюпон.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!