Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Eisenberg J'Ose Pour Femme Парфумована вода 100 ml
-88 %

Eisenberg J'Ose Pour Femme Парфумована вода 100 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

4.9
299грн 2546грн
test

Парфуми Eisenberg прояв мистецтва в поєднанні з філософією життя

 

Перше зіткнення з красою у творця бренду Eisenberg сталося через прикладне мистецтво: скульптуру, живопис і музику. А потім вже бажання творити і талант Жозе привели його до створення парфумерних композицій. Так, колекція Collection L'Art du Parfum стала втіленням двох пристрастей життя майстра - краси і мистецтва.

 

Розкішні, природні складові ароматів Айзенберг дозволяють кожній людині на планеті Земля купити справжню цінність в невеликому флаконі. Крім того, в основу характерів композицій лягло знання Жозе про те, що наша шкіра має пам'ять. Унікальні, насичені і витончені парфуми, ціна на які в нашому інтернет магазині найбільш приємна, дарують дивовижні відчуття і занурюють в новий світ. Підкреслюючи багатогранність особистості, що володіє тією чи іншою композицією духів Aisenberg, вони також створюють навколо ауру сили і чуттєвості.

 

В Україні парфумерія цього бренду стала популярною відносно недавно, проте вже знайшла величезну кількість шанувальників. Тому, якщо ви хочете увійти в їх число, у вас є можливість недорого замовити найбільш магічні і цікаві композиції на ParfumCity.com.ua.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!