Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Lalique Encre Noire Парфумована вода 100 ml
-78 %

Lalique Encre Noire Парфумована вода 100 ml

Стать: чоловіків

Країна виробника: Голландія

4.9
295грн 1350грн
Lalique Encre Noire Парфумована вода 110 ml
-45 %

Lalique Encre Noire Парфумована вода 110 ml

Стать: для чоловіків

Країна виробника: Франція

5.0
299грн 549грн
Lalique Encre Noire Pour Femme Парфумована вода 100 ml
-77 %

Lalique Encre Noire Pour Femme Парфумована вода 100 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

5.0
299грн 1349грн
Lalique Encre Noire Pour Femme Парфумована вода 110 ml
-40 %

Lalique Encre Noire Pour Femme Парфумована вода 110 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Франція

5.0
299грн 499грн
test

Починаючи свій шлях і створюючи власний бренд, Рене Лалик звернув свій погляд і талант на створення дорогоцінних ювелірних виробів. Велика слава прийшла до молодого майстра тільки в той момент, коли в парі його клієнтів з'явилася Сара Бернар. Саме вона на всі світські виходи одягала прикраси від Рене, які ювелір створював з натуральних коштовних матеріалів: опал, яшма, корал. Бажання розвиватися привело Lalique в парфумерію, яка була так само розкішна, як і ювелірні вироби. Однак, багато років у цій індустрії дизайнер створював самі аромати, а вишукані флакони для інших марок і їх композицій.

Ароматна колекція і перша туалетна вода Лалик, яка поклала початок новій історії марки

Перший парфум цієї марки був представлений в 1992 році і отримав назву Lalique de Lalique. Але більшу популярність компанії принесла композиція під ім'ям дорогоцінного каменю Amethyst.

Найбільш популярні позиції Lalique в категорії духи для жінок

Amethyst - це дуже світлий і сонячний аромат з переливами квітково-фруктових нот , які дарують справжню насолоду і радість. Він вихваляє індивідуальність кожної жінки, тому сповнений суперечливих аспектів.  

 

Ще один аромат, який можна назвати другим за популярністю - це Perles de Lalique. До речі, жінки в Україні теж дуже шанують цю композицію. Частково тому, що вона захоплює своєю красою і ніжністю. Аромат огортає нотами двох видів троянд, перцю і ірису. Шипрова композиція розкриває істинно жіночий характер.

 

Наступним ароматом в списку буде L'Amour, в якому творці відобразили свою любов, повагу і тепло до прекрасних представниць жіночої статі. У ньому звучать різні квіткові акорди, обволікаючі ноти пачулі і кедра, а також свіжість бергамота.

Кращі чоловічі композиції Лалик, які ви можете купити в ParfumCity.com.ua

Французька марка більшою мірою орієнтована на аромати для жінок, але серед багатьох і різноманітних жіночих запахів можна виділити ідеальні чоловічі. Наприклад:

  • Encre Noire — класика Лалик, ціна на яку повністю виправдана якісними характеристиками.
  • Encre Noire A L’Extreme — димна і терпка композиція, яка створена для чоловіків, які не бояться сміливих експериментів. 
  • White — динамічний і заряджаючий бадьорістю парфум, в якому також присутні зігріваючі переливи.

Історія парфумерії Lalique підтверджує, що часом розкіш може коштувати недорого, але дарувати таку ж красу. І набагато важливіше настільки відповідним до вашої індивідуальності є аромат, наскільки гармонійний він з вами і з яким настроєм ви носити ту чи іншу композицію. Якщо ви перебуваєте в Києві або іншому місті, ви можете замовити парфуми Lalique на нашому сайті і відчути всю красу цих ароматів на собі.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!