Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Laurent Mazzone Parfums Sensual Orchid Парфумована вода 110 ml
-45 %

Laurent Mazzone Parfums Sensual Orchid Парфумована вода 110 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Франція

4.0
299грн 549грн
Laurent Mazzone Parfums Sensual Orchid Парфумована вода 100 ml
-87 %

Laurent Mazzone Parfums Sensual Orchid Парфумована вода 100 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

5.0
299грн 2349грн
test

Парфуми Laurent Mazzone чорний, як сукупність всієї гами ароматів

 

На небосхилі нішевих брендів парфумерії в 2010 році засяяла ще одна зірка на ім'я Laurent Mazzone Parfums. Засновник марки був шанувальником парфумерного мистецтва з самого дитинства, тому коли він в 1998 році прийшов до створення власних шедеврів в світі моди було абсолютно зрозуміло, що його чекає успіх. І хоча аромати створюються під маркою Лоран Маццоне стали з'являтися набагато пізніше, накопичені знання і пристрасть до індустрії теж внесли свою лепту в їх популярність в Україні, Франції, Італії та десятках інших країнах. Чарівні, яскраві і частково епатажні композиції наповнені чуттєвістю, обволакуючим теплом і красою. 

 

Любов автора і натхненника духів Laurent Mazzone до чорного кольору знайшла своє відображення в оформленні флаконів, всі аромати представлені у флаконах саме з чорного скла. Композиції французької марки наближають красу високого стилю з досить широкими масами, але при цьому ціна зовсім невисока. Цікаві і незвичні назви ароматів підкріплюються такими ж цікавими пірамідами, що складаються виключно з натуральних компонентів.

 

Сьогодні ви можете купити один з двадцяти одного парфуму бренду, щоб дозволити собі доторкнутися до високого. А в нашому інтернет-магазині ви можете зробити це ще й недорого, але без втрат в якісній стороні.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!