Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Mazzolari Nero Парфумована вода 100 ml
-95 %

Mazzolari Nero Парфумована вода 100 ml

Стать: для чоловіків

Країна виробника: Голландія

5.0
299грн 6399грн
Mazzolari Nero Парфумована вода 110 ml
-40 %

Mazzolari Nero Парфумована вода 110 ml

Стать: для чоловіків

Країна виробника: Франція

5.0
299грн 499грн
test

Парфуми Mazzolari, дозвольте бути неповторними

 

Бренд Mazzolari в 1888 році почав свій шлях зі створення одеколонів і засобів після гоління, які використовувалися клієнтами власної перукарні Augusto. Син Агусто перейняв його пристрасть до ароматів і згодом під ім'ям бренду створив вже дамський салон краси і цілу колекцію парфумів, які на даний момент можна купити не тільки в офіційних магазинах марки.

 

Парфумерні композиції Мазоларі дійсно унікальні , їх неможливо сплутати з будь-якими іншими ароматами. Властива італійському характеру елегантність знайшла своє відображення в складених пірамідах, при цьому придбати їх можна зовсім недорого в нашому інтернет-магазині.

 

Жіноча лінія ароматів Mazzolari складена з квіткових композицій з мускусними, глибокими нотками. Вони розкривають справжню жіночу натуру, навіть незалежно від того, де володарка аромату народилася в Україні або Італії. Парфуми для чоловіків наповнені і свіжістю, і силою, і чуттєвістю. Джентльмени, що дозволяють розкривати собі свої сильні сторони і слабкості в тому числі, точно знайдуть приємні для себе риси в продуктах цього бренду.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!