Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Sisley Eau de Sisley 2 Туалетна вода 100 ml
-75 %

Sisley Eau de Sisley 2 Туалетна вода 100 ml

Стать: для жінок

Країна виробника: Голландія

4.9
299грн 1205грн
test

Парфуми Sisley унікальний бренд, для унікальних людей

 

Відомий французький бренд Sisley, як і інші торгові марки, спеціалізується на випуску дизайнерського одягу, прикрас і парфумерії. Заснований він був в 1968 році Юбером д'Орнано в столиці Франції. Спочатку одяг, створюваний маркою, вироблялася тільки з деніму бо бренд вибрав стратегію слідувати самим останнім трендам. Завдяки цьому дуже швидко купити хоча б один елемент вбрання Сіслей захотілось досить великій кількості людей. 

 

Знайшовши своє місце на олімпі дизайнерських брендів і своїх шанувальників, було прийнято рішення виробляти ароматичні композиції. Перший парфум, який зараз можна придбати недорого, був представлений в 1974 році. Наступним ароматом, який також викликав фурор як і дебютний, стали духи Sisley Eau de Soir. Довгий час ця композиція була доступна тільки графині д'Орнано, а в 1999 році став доступним широким масам. Після зміни логотипу у компанії почався новий етап, змінився напрям і стиль. Тому і парфумерія марки зазнала змін, проте справжній талант і вміння, які працюють над новими ароматами, дозволили не тільки не втратити своїх прихильників, а й знайти нових по всьому світу, в тому числі в Україні. 

 

У ParfumCity.com.ua ціна на парфуми від французького бренду дуже доступна, завдяки чому кожен бажаючий може порадувати себе новою чарівною композицією.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!